Łóżka i materace Hästens – dlaczego warto je wybrać?

łóżka kontynentalne w Warszawie

Słyszałeś o ekskluzywnych łóżkach kontynentalnych i materacach firmy Hästens? Chcesz się dowiedzieć, z czego wynika ich popularność? Zastanawiasz się, czy warto pokusić się o ich zakup? W takim razie przeczytaj koniecznie nasze krótkie kompendium wiedzy na temat produktów tej marki. Mamy nadzieję, że uzyskana wiedza pomoże Ci podjąć trafną decyzję!

Luksus na wyciągnięcie ręki

Coraz więcej osób decyduje się na zamówienie ekskluzywnego łóżka kontynentalnego do swojej sypialni, a jednym z najchętniej wybieranych producentów tego typu mebli jest firma Hästens. Jakie cechy przesądzają o takim stanie rzeczy? Aby odpowiedzieć na to pytanie, warto przyjrzeć się bliżej charakterystyce tworzonych przez nią posłań i materaców.

Wśród produktów tej marki możesz znaleźć rozmaite propozycje – od najprostszych, choć zapewniających wysoki komfort łóżek tapicerowanych na wymiar, po specjalistyczne modele regulowane elektrycznie i sterowane za pomocą pilota. Szeroka gama i wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów to jednak dopiero początek zalet, jakimi wyróżnia się ten producent i jego oferta. Poniżej znajdziesz krótkie omówienie pozostałych cech proponowanych przez niego mebli.

Komfort przede wszystkim

Podstawowym powodem, dla którego klienci decydują się na zakup ekskluzywnych łóżek tapicerowanych, jest wygoda, jaka zapewniają podczas snu. Zastosowanie sprawdzonych, rzemieślniczych technik produkcji oraz użycie tradycyjnych materiałów i specjalnych systemów sprężyn sprawiają, że posłania marki Hästens zapewniają wygodne, stabilne podparcie dla pleców. Jeśli mieszkasz w stolicy, możesz odwiedzić salon PremiumBeds w Warszawie i przekonać się o jego komforcie na własnej skórze.

Tkaniny wykończeniowe

Równie istotną cechą mebli jest stosowanie najwyższej jakości materiałów. Wśród tkanin wykorzystywanych do wykańczania produktów znajdziesz:

  • końskie włosie,
  • bambusa,
  • Tencel (specjalne włókno wytwarzane z miazgi drzewnej),
  • wełnę alpaki,
  • skórę naturalną,
  • szlachetne aluminium.

Wszystkie te surowce zostały dobrane w przemyślany sposób, na podstawie długoletniej tradycji oraz wiedzy rzemieślników. Sprawia to, że materace luksusowe i łóżka tego producenta wyróżniają się nie tylko komfortem, ale również trwałością. Kupując je, zyskujesz pewność, że czynisz inwestycję, która będzie Ci dobrze służyć przez wiele lat.

Łączenie starego z nowym

Czy luksusowe łóżko kontynentalne, kojarzące się z historią i klasycznym angielskim designem może być nowoczesne? Jak najbardziej. Długa tradycja marki znajduje swoje odzwierciedlenie w unikalnym designie oferowanych przez nią produktów. Powstające współcześnie materace czy łóżka tapicerowane nawiązują do początków firmy, a warto przypomnieć, że w przeszłości wytwarzała ona również siodła. Sprawia to, że jej produkty mają eleganckie, pieczołowicie tworzone detale, takie jak elementy ze szczotkowanego aluminium, przeszycia, lamówki itp. Wszystko to nadaje im oryginalnego, stylowego wyglądu, a jednocześnie sprawia, że są bardziej wytrzymałe.

Jakość snu

Warto podkreślić, że najlepsze łóżka kontynentalne są wyposażone w specjalne systemy sprężyn kieszeniowych i bonellowych, dzięki czemu zapewniają użytkownikom równomierne podparcie pleców podczas snu. Dlaczego jest to takie ważne?

Rzecz w tym, że nocny odpoczynek to czas, w którym ciało ludzkie ma się zregenerować i odprężyć po całym dniu aktywności, obejmującym niekiedy wiele godzin pracy w nienaturalnej dla niego pozycji siedzącej. Aby jednak sen był naprawdę efektywny i komfortowy, należy zadbać o to, by kręgosłup znalazł stabilne, odpowiednio elastyczne podłoże na całej swojej długości. Dlatego, jeśli zdecydujesz się kupić łóżko dobrej jakości, zminimalizujesz ryzyko powstawania bólów mięśniowych czy kostnych, a rankiem obudzisz się zrelaksowany i wypoczęty.

Łóżko dla Ciebie

Umieszczając w swojej sypialni eleganckie, ekskluzywne łóżko kontynentalne, inwestujesz w jakość snu, a co za tym idzie – w Twoje zdrowie. Czy warto zdecydować się na model oferowany przez firmę Hästens? Na to pytanie warto odpowiedzieć sobie samodzielnie. Wierzymy, że nasze porady pomogą Ci w dokonaniu odpowiedniego wyboru.