J.Marshall

J.Marshall to angielska marka premium należąca do grupy Vispring. James Marshall był młodym brytyjskim inżynierem, który w 1899 roku wynalazł materac sprężynowy. Jego łóżka Vispring, o niezrównanym komforcie, trafiły do najbardziej wystawnych sypialni na świecie.

Oczywiście wiele się od tego czasu zmieniło, ale niesamowity sen jest tak samo ważny jak zawsze. Materace J. Marshall zapewniają tradycyjny komfort i wsparcie sprężyn kieszeniowych Vispring w czterech prostych modelach dla nowoczesnego stylu życia. Najbardziej komfortowe łóżka świata potwierdzają jakość produktu 10-letnią gwarancja.

Do wypełnienia materacy J.Marshall by Vispring używamy tylko najczystszych, naturalnych materiałów. Od najlżejszej paszminy po najdelikatniejszą wełnę aby zapewnić komfort, odprowadzanie wilgoci i cyrkulację powietrza. Sprężyny stosowane w materacach J.Marshall są oparte na oryginalnej konstrukcji opatentowanej w 1901 roku przez firmę VISPRING. Cała wiedza i doświadczenie zostały wykorzystane w każdym z czterech modeli materacy, aby upewnić się, że są one tak wygodne jak pionierski oryginał. Jesteśmy zwolennikami nowoczesnych technik produkcji. Ale czasami trzeba po prostu zrobić coś ręcznie. Dlatego każdy materac jest ręcznie pikowany i wypełniany co zapewnia równomierne rozłożenie wypełnienia i pomaga utrzymać kształt materaca przez lata. W przeciwieństwie do bloków piankowych, każde łóżko J.Marshall by Vispring można łatwo rozłożyć i poddać recyklingowi. Od sprężyn po naturalne wypełnienia.