Luksusowe materace premium do spania

Chcesz już zawsze spać w komfortowych warunkach? Wybierz nasze ekskluzywne materace angielskie z końskim włosiem. Te luksusowe produkty sprawdzą się też jako rozwiązania hotelowe na przykład w Warszawie. Proponowane przez nas materace tworzą idealne warunki do spania, dzięki czemu rano wstaniesz wypoczęty i pełen sił. Wypełnienie z najlepszych naturalnych materiałów gwarantuje, że powyższe markowe rozwiązania spełnią wymagania każdego. Zaufaj uznanym na całym świecie producentom i zdecyduj się na prawdziwy materac do spania premium. Luksusowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy marzą o przyjemnym śnie. Zachęcamy do zakupu!

Vispring Materace Luksusowe

Vispring Materace Luksusowe

J.Marshall Materace Luksusowe

J.Marshall Materace Luksusowe

Vispring Materace Wierzchne

Vispring Materace Wierzchne

Dlaczego angielskie materace są tak wygodne?

Wszystkie nasze luksusowe materace z końskiego włosia zapewniają niespotykany komfort. Wykonano je z jedwabiu, najwyższej jakości wełny, kaszmiru i bambusa, dzięki czemu są bardzo przyjemne dla skóry. Konstrukcja ekskluzywnych materacy do spania powoduje, że dają one wzorowe podparcie wszystkim częściom ciała. Nowoczesne sprężyny, nawet w liczbie 1600, zapewniają doskonałe wsparcie i amortyzację ruchów. Dzięki tej złożonej budowie materaców do łóżka premium możesz zapomnieć o porannych bólach czy niedogodnościach. Takie produkty są warte każdej złotówki, ponieważ na zdrowiu i wygodzie nie powinno się oszczędzać.

Znakomita jakość wykonania

Jeśli nabywa się przedmioty markowe, ekskluzywne, trzeba wymagać ponadprzeciętnego wykonania. Angielskie materace hotelowe to prawdziwie luksusowy produkt. Tworzone są ręcznie przez doświadczonych rzemieślników z użyciem opatentowanej technologii niezależnie od siebie pracujących sprężyn kieszeniowych. Zostały stworzone przez wprawne ręce wybitnych angielskich mistrzów rzemiosła. Solidność można odczuć już przy pierwszym kontakcie, trwałość materacy docenisz wraz z mijającymi latami. Taki ekskluzywny materac z końskim włosiem jest także objęty 30-letnią gwarancją.

Ekskluzywne materace dla każdego

Nasze luksusowe angielski materace są dostępne w wielu wariantach. Dzięki temu dobierzesz ten ekskluzywny produkt hotelowy do swoich indywidualnych potrzeb. Wybierać można spośród czterech rodzajów twardości sprężyn, zależnie od wymagań, zaczynając od tych bardzo twardych, na miękkich kończąc. Dopasujesz je również idealnie do ramy łóżka. Wybierając luksusowy materac do spania, zmienisz każdą ramę, nawet najprostszą, w królewskie łoże. Odpowiedni wybór gwarantuje niezapomniane wrażenia. Odpoczynek na markowych materacach z końskim włosiem to przyjemność, której warto zaznać.

Wygodne i poręczne materace wierzchnie

Proponujemy także materace wierzchnie do łóżek kontynentalnych. Służą one jako dodatkowa warstwa nakładana na standardowy materac. Jego zastosowanie jest jednak znacznie szersze. Materac wierzchni premium cenią sobie osoby, które dużo podróżują lub często śpią na sofach lub tapczanach.

Dzięki niemu bez względu na miejsce pobytu można zapewnić sobie komfortową noc. Jest to możliwe za sprawą wykorzystania naturalnych materiałów najwyższej jakości. Do wypełnienia tych materacy na łóżko – w zależności od konkretnego modelu – została użyta m.in. lekko igłowana wełna brytyjska lub końskie włosie. Sprawia to, że nasze propozycje posiadają szereg wyjątkowych właściwości, które znacznie przewyższają syntetyczne odpowiedniki. Materac na łóżko hotelowe czy też kontynentalne znajdujący się w naszej ofercie jest oddychający, antyalergiczny i miękki.

Materac szyty na miarę dla Ciebie

Nasze markowe materace wierzchnie do spania można zakupić na wymiar odpowiadający każdemu rozmiarowi łóżka. Proponujemy zarówno większe, jak i mniejsze warianty. Materac o wymiarach 135×190, 180×210 czy 160×210 – wszystkie dostępne są w Premium Beds. W przypadku naszych standardowych propozycji oferujemy także możliwość dopasowania twardości sprężyn. Nasz materac na łóżko można wybrać w wariantach: Miękkie, Średnie, Twarde, Ekstra Twarde. Dzięki temu możliwy jest dobór modelu idealnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Dostępne w naszych sklepach profesjonalne materace do spania na zamówienie to wykonanie premium, będące symbolem luksusu na całym świecie.