Jak wybrać materac do łóżka kontynentalnego?

Nowoczesne, ekskluzywne łóżka angielskie – czyli po prostu łóżka kontynentalne są niemal zawsze tapicerowane. Na ich konstrukcję składa się sprężynowa baza i materace: środkowy oraz opcjonalnie wierzchni. To luksusowe rozwiązanie gwarantujące najwyższą jakość wypoczynku. Aby jednak móc cieszyć się w pełni komfortowym snem, starannie dobierz materac środkowy, zwracając uwagę na jego parametry techniczne i twardość. To aspekty odpowiadające za Twoją satysfakcję. Sprawdź, o czym należy pamiętać podczas wyboru.

Ekskluzywne materace angielskie do spania – cechy charakterystyczne

Chcąc wybrać ekskluzywne materace do spania, które będą komfortowe, luksusowe, wygodne i jednocześnie eleganckie, stawiaj na najlepsze produkty jakości premium. Klasę artykułów determinuje wiele czynników, a najważniejsze wśród nich to:

  • konstrukcja – łóżko hotelowe, czyli kontynentalne, posiada tak zwany materac środkowy, który w najwyższym stopniu odpowiada za komfort. Materace najwyższej klasy, składają się z kilku warstw sprężyn kieszeniowych oraz naturalnych materiałów. Każda ze sprężyn ugina się niezależnie od reszty. Wynikiem czego, pod wpływem nacisku uzyskujemy perfekcyjne dopasowanie i ortopedyczne podparcie dla naszego ciała. Dodatkowo takie rozwiązanie sprawia że drgania przy zmianie pozycji są praktycznie nie odczuwalne dla osby leżącej po drugiej stronie łóżka.
  • materiał wykonania – jest to kolejny bardzo znaczący aspekt na który należy zwrócic uwagę. Ważne jest aby materace były wykonane z materiałów naturalnych. Materace z końskiego włosia w połączeniu z wełną, bawełną, lnem, moherem, zapewniają świetną cyrkulację powietrza, chłoną a następnie odprowadzają wilgoć podczas snu. Suche łóżko z dobrą cyrkulacją powietrza to higieniczne łóżko.
  • wielkość – odpowiedni rozmiar to gwarancja komfortowego snu. Wybierając produkt do sypialni, koniecznie zmierz swoje łóżko kontynentalne. Istnieje możliwość zamówienia modelu na wymiar – jest to świetna inwestycja, która zapewni Ci perfekcyjne dopasowanie ,
  • stopnie twardości – każdy preferuje inną twardość materaca. Należy uwzględniać indywidualne potrzeby podczas zakupów wybierając z spośród czterech stopni twardości (miękki, średni, twardy, ekstra twardy). Jeśli chcesz mieć pewność trafnego wyboru, odwiedź sklep stacjonarny i osobiście przetestuj proponowane warianty, zamawiając ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Luksusowe materace – komfort codziennego użytkowania

Nowoczesne, angielskie łóżka to towary luksusowe, w których każdy szczegół jest dopracowany do perfekcji. Są one nie tylko wygodne, lecz także niezwykle estetycznie wykonane – wyróżnia je oryginalna stylistyka, pikowane wykończenie, nadające całości elegancki charakter. Boki dodadtkowo wzacniane są mocnymi szwami odpowiadającymi za trwałość całej konstrukcji. Poziome uchwyty pozwalają sprawnie przenieść i odwrócić materac – pamiętaj, aby wybierać markowe modele dwustronne i regularnie zmieniać ich ułożenie, dzięki czemu zapobiegniesz odkształceniom i będziesz spać komfortowo przez długie lata.

Kupując to rozwiąznie hotelowe do swojego domu czy obiektu noclegowego, zyskujesz pewność komfortowego snu każdej osoby użytkującej łóżko kontynentalne. Podstawą jego konstrukcji jest bowiem skrzynia z trwałymi sprężynami odpowiadającymi za stabilność całości i jej elastyczność. Dzięki nim środkowy materac z końskim włosiem może jeszcze lepiej otulać Twoje ciało, gwarantując ortopedyczne podparcie i jednocześnie wydajną cyrkulację powietrza, skuteczne odprowadzanie wilgoci i brak ryzyka rozwoju pleśni czy grzybów.

Zamów markowe materace do ramy łóżka!

Szukasz wysokiej jakości wyposażenia do swojej sypialni? Urządzasz pokoje hotelowe i chcesz, aby Twoi goście wygodnie się wyspali? Postaw na luksusowe materace z końskim włosiem, które znajdziesz na stronie internetowej Premiumbeds.pl. Odwiedź stacjonarne salony w Warszawie Poznaniu lub Sopocie i przekonaj się, jaka twardość materaca najbardziej Ci odpowiada. Renomowane salony oferują najlepsze produkty do spania i luksusowe łóżka angielskie do sypialni oraz hoteli.