Angielskie materace – dlaczego są tak dobre?

Wyjątkowe, angielskie materace z końskim włosiem zyskują coraz większą popularność wśród osób ceniących sobie komfort i wysoką jakość. Jeśli zastanawiasz się, co jest tego przyczyną, przeczytaj nasz krótki poradnik. Wierzymy, że zawarte w nim informacje pomogą Ci w zrozumieniu tego fenomenu, a przy okazji pogłębią Twoją wiedzę na temat właściwości oraz techniki produkcji markowych materaców angielskich. A może chcesz zostać posiadaczem jednego z nich? Jesteśmy przekonani, że taki zakup wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie i samopoczucie.

Luksusowe angielskie materace do spania

Z czego wynikają ich wyjątkowe walory? Przede wszystkim z faktu, że nie są to przedmioty produkowane masowo, z nastawieniem na szybki zysk i wymianę tuż po wygaśnięciu gwarancji. Co więcej, w przypadku markowych materacy z końskiego włosia trwa ona nie dwa lata, ale aż trzydzieści. Dowodzi to, że ich producenci są naprawdę przekonani o najwyższej jakości oraz długowieczności swoich towarów.

Trwałość to jednak niejedyna zaleta angielskich produktów. Ich pozostałe walory wynikają z unikalnej technologii produkcji, na którą składają się następujące czynniki:

  • precyzja wykonania,
  • zastosowanie najwyższej jakości materiałów: końskiego włosia, wełny szetlandzkiej, bawełny, runa,
  • ręczne wykonywanie elementów materaca,
  • unikalna technika montowania sprężyn.

Powstające w ten sposób ekskluzywne materace hotelowe i domowe zapewniają użytkownikom wysoką jakość snu, nieporównywalną z tym, co może zaoferować standardowe łóżko.

Ile możesz zyskać, kupując luksusowy angielski materac?

Jeśli zdecydujesz się na taki zakup, możesz odnieść szereg wymiernych korzyści. Do najważniejszych z nich należą:

  • poprawa komfortu spania – pamiętaj, że czas nocnego wypoczynku to moment, w którym organizm powinien się całkowicie zregenerować. Markowy materac z końskim włosiem zapewni Ci wygodny, spokojny sen, co wpłynie pozytywnie zarówno na Twoje zdrowie, jak i samopoczucie. Dzięki temu każdego ranka obudzisz się wypoczęty, zrelaksowany i pełen energii,
  • wspomaganie kręgosłupa oraz układu kostnego – ekskluzywne materace hotelowe i domowe nie są produktami leczniczymi i nie sprawią, że Twoje dolegliwości w cudowny sposób znikną. Warto jednak pamiętać, że zapewnienie plecom odpowiednio stabilnego podparcia w ciągu nocy ma pozytywny wpływ na zdrowie i układ kostno-mięśniowy,
  • luksus na wyciągnięcie ręki – w innych dziedzinach życia nie zawsze możesz zapewnić sobie to, co najlepsze – zmiana miejsca zamieszkania czy zawodu stanowi pewne wyzwanie. Kupując materac z końskiego włosia, sprawisz jednak, że nocny wypoczynek będzie dla Ciebie czasem obcowania z prawdziwym komfortem. Zasługujesz na to.

Angielski materac propozycją dla oszczędnych? Jak najbardziej!

Wiele osób myśli, że kupując ekskluzywny przedmiot, pozwala sobie na pewnego rodzaju zbytek. Nic bardziej mylnego! Warto mieć na uwadze, że materac angielski z końskim włosiem nie jest tak naprawdę wydatkiem, ale inwestycją. Wynika to z dwóch czynników:

  • zdrowy, spokojny sen przekłada się na ogólny dobrostan organizmu – dzięki spaniu na wygodnym podłożu unikniesz wielu przykrych dolegliwości, a co za tym idzie – oszczędzisz czas i pieniądze, jakie musiałbyś wydać na ich wyleczenie,
  • – wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie odpowiednich komponentów powodują, że ekskluzywne angielskie materace są znacznie trwalsze, niż zwykłe, dostępne w marketach produkty, które po najwyżej dwóch latach tracą swoje pierwotne walory i zmuszają Cię do zakupu nowego egzemplarza. W dłuższej perspektywie czasu wydasz więc mniej pieniędzy. Decydując się na zakup luksusowego, angielskiego produktu, będziesz mógł cieszyć się spaniem w komfortowych warunkach przez wiele lat.

Gdzie kupować?

Jeśli zainteresowały Cię luksusowe materace angielskie z końskiego włosia i pragniesz obejrzeć je osobiście, zapraszamy do któregoś z naszych salonów. Znajdziesz je w Warszawie, ale też w Poznaniu oraz Sopocie. Jesteśmy pewni, że mogąc położyć się i sprawdzić ich jakość, w pełni docenisz ich walory. Jeżeli natomiast chciałbyś dowiedzieć się więcej na ich temat, skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania lub wątpliwości i pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.