Wezgłowia Hästens

Wezgłowie Hästens Appaloosa by B&K

Aby uczcić 40-lecie niebieskiej kratki „Blue Check” poprosiliśmy o współpracę duet projektantów Berdnadotte & Kylberg. Wynikiem ich pracy jest współczesna interpretacja naszego kultowego wzoru inspirowana ruchem kubistycznym. Zagłówek Appaloosa stanowi najlepszy przykład klasyki w nowoczesnym wydaniu. Wykonano z drewna sosnowego, wełny i bawełny.

Wezgłowie Appaloosa dostępne jest w wysokości 125 cm i 161 cm. Głębokość: 6 cm.

Sposób montażu: do ściany, do łóżka, na nóżkach.

Wezgłowie Hästens Atlas

Klasyczna tapicerka, pikowanie i zaokrąglone linie nadają zagłówkowi Atlas eleganckiego charakteru. Użyte materiały: drewno sosnowe, wełny i bawełny.

Wezgłowie Atlas dostępne jest w wysokości 95 cm i 125 cm. Głębokość: 6 cm.

Sposób montażu: do łóżka.

Wezgłowie Hästens Being by Ilse Crawford

„Odpowiedni projekt jest oparciem zarówno dla ciała jak i ducha…” – twierdzi projektantka Ilse Crawford. Wezgłowie Hästens Being z szytym na miarę pokrowcem jest doskonałym przykładem tej filozofii. Dzięki pochylonemu kształtowi zagłówek oferuje świetne oparcie i komfort użytkowania w pozycji siedzącej. Wezgłowie wykonane jest z drewna sosnowego, wełny i bawełny, a tkanina pokrowca w 100% z czesanego lnianego materiału projektu Ilse Crawford.

Wezgłowie jest wykonane z sosny, wełny i bawełny. Głębokość: 20 cm.

Sposób montażu: do łóżka, do ściany, na nóżkach.

Wezgłowie Hästens David

Delikatnie nachylony zagłówek David zapewnia wysoki komfort przy użytkowaniu w pozycji półsiedzącej. Zaprojektowany został przez architekta Thomasa Erikssona. Niezależnie od sposobu montażu model ten nie dotyka podłogi co nadaje łóżku lekkości. Wykonany z drewna sosnowego, wełny i bawełny.

Wezgłowie David dostępne jest w wysokości 95 cm i 125 cm. Głębokość: 15 cm.

Sposób montażu: do łóżka, do ściany, na nóżkach.

Wezgłowie Hästens Ebbe

Elegancki zagłówek stanowi świetny przykład skandynawskiej prostoty. Przyglądając się jego smukłej linii można dostrzec kunszt rzemieślników w postaci ozdobnych szwów bocznych. Wykonany z drewna sosnowego , wełny i bawełny.

Wezgłowie Ebbe dostępne jest w wysokości 95 cm i 125 cm. Głębokość: 7,5 cm.

Sposób montażu: do łóżka, do ściany, na nóżkach.

Wezgłowie Hästens Harmoni

Zaprojektowany przez Jacka Ryde zagłówek jest klasykiem w ofercie Hästens. Lekkie linie i charakterystyczne narożniki dodadzą łóżku skandynawskiego charakteru i pozwolą Ci lepiej zrelaksować się w Twojej sypialni. Wykonany z drewna sosnowego, wełny i bawełny.

Wezgłowie Harmoni dostępne jest w wysokości 95 cm i 125 cm. Głębokość: 5 cm.

Sposób montażu: do łóżka, do ściany, na nóżkach.

Wezgłowie Hästens Marwari

Wyjątkowa lśniąca tkanina w głębokim brązie – to znak rozpoznawczy zagłówka Marwari zaprojektowanego przez Benadotte&Kylberg. Dzieło to nawiązuje do korzeni Hästens jako producentów siodeł. Tkanina swoją strukturą nawiązuje do popręgu siodła. Krawędzie zagłówka wykończone są naturalną barwioną skórą. Wezgłowie wraz z łóżkiem Hästens Marwari prezentuje się niezwykle luksusowo. Użyte materiały: drewno sosnowe, wełna i bawełna.

Wezgłowie Marwari dostępne jest w wysokości 125 cm i 161 cm. Głębokość: 6 cm.

Sposób montażu: do łóżka, do ściany, na nóżkach.

Wezgłowie Hästens Anniversia

Wyróżniający się stylem Vintage zagłówek zaprojektowany przez Mats Aldén. Wykonanie z garbowanej skóry ze szczegółami takimi jak ręczne szwy nawiązują do dziedzictwa Hästens – rymarstwa. Wezgłowie Anniversia pierwszy raz zagościło w sypialniach w 2012 roku z okazji 160-lecia marki Hästens. Wykonane zostało z drewna sosnowego, wełny, bawełny i certyfikowanej szwedzkiej skóry.

Wezgłowie Anniversia dostępne jest w wysokości 134 cm. Głębokość 10 cm.

Sposób montażu: do łóżka, do ściany, na nóżkach.

Oferujemy doskonałe wezgłowia tapicerowane firmy Hästens, które dopełnią łóżko kontynentalne. Zagłówek pełni bardzo ważne funkcje. Chroni głowę przed kontaktem ze ścianą. Poza tym może znakomicie dekorować każdą sypialnię, dodając jej uroku i niepowtarzalnego charakteru. Ten element zwiększa też wygodę podczas snu czy leżenia. Dzięki temu można komfortowo oprzeć się i np. czytać książkę lub oglądać telewizję. Jeśli chcesz posiadać produkty najwyższej jakości, to wybierz te dostępne u nas. Spełnią one wymagania każdego Klienta. Warto zamówić i przetestować samemu!

Luksusowe wezgłowie

Proponujemy wiele modeli wyjątkowych zagłówków tapicerowanych Hästens, dzięki czemu dobierzesz te najbardziej pasujące do aranżacji sypialni. Mamy rozwiązania w stonowanych kolorach, które będą idealne do eleganckich klasycznych wnętrz, jak i bardziej wzorzyste i odważne. Istotnym jest że, każde zagłowie jest wykonane z perfekcyjnie dobranych materiałów. Najwyższą jakość gwarantują m.in. naturalna skóra, wełna czy bawełna. Zostały stworzone przez cenionych w branży projektantów i doświadczonych rzemieślników. Nawet po wielu latach taki element będzie się świetnie prezentował.