Dla dzieci

Odpowiednia ilość i jakość snu jest niezwykle istotna przy prawidłowym rozwoju dziecka. Przeciętnie powinny one spać dłużej niż osoba dorosła. Właśnie dlatego tak bardzo istotne jest dobranie odpowiednich akcesoriów do spania, takich jak materac do pokoju dziecięcego. Premium Beds posiada wspaniałe propozycje, które zapewnią doskonały odpoczynek dla najmłodszych. W ofercie naszego sklepu znajdują się wyjątkowo wygodne materace do łóżeczek dziecięcych, kołdry oraz poduszki.

Hästens Poduszki i Kołdry

Hästens Poduszki i Kołdry

W 90% z gęsiego puchu

W 10% z gęsich piór

Hästens Piżama Dla Dzieci

Hästens Piżama Dla Dzieci

Nowa kolekcja piżamek dziecięcych. Koszule nocne i piżamki wykonane w 100% z organicznej, delikatnie szczotkowanej bawełny dla dodatkowej miękkości z nadrukowanym konnym motywem.

Dziecięce piżamki w klasyczną niebieską kratkę Hästens, wykonane z czystej bawełny.

Hästens Materac BV

Hästens Materac BV

Materace dziecięce z bawełny idealnie nadają się do odpoczynku i pasują do wielu łóżeczek dla małych dzieci. Odprowadzają ciepło i wilgoć z ciała Twojego dziecka i umożliwiają naturalną wentylację. Materacy można używać oddzielnie lub w połączeniu z grubym materacem pod spód.

Hästens Materac BJX

Hästens Materac BJX

Materace dziecięce z prawdziwego końskiego włosia idealnie nadają się do odpoczynku. Odprowadzają ciepło i wilgoć z ciała Twojego dziecka i umożliwiają naturalną wentylację. Materace z końskiego włosia są z natury sprężyste i bardzo elastyczne. Końskie włosie odprowadza wilgoć, zapobiegając kondensacji. Materacy można używać oddzielnie, w połączeniu z grubym materacem pod spód lub w łóżeczku.ilość HÄSTENS MATERAC BJX

Hästens Kapcie Dziecięce

Hästens Kapcie Dziecięce

Urocze kapcie Hästens dla najmniejszych stóp. Stylowe i milutkie, dostępne dla małych i starszych dzieci.