Łóżka Hästens

Hästens to rodzinna firma produkująca najwyższej jakości łóżka do sypialni w stylu skandynawskim. Funkcjonuje ona na rynku od wielu lat i wciąż kultywuje tradycje i wartości przekazywane z pokolenia na pokolenie. Swoje początki zaczynała od rymarstwa, które polegało na szyciu siodeł i uprzęży. Szwedzcy mistrzowie z tego zakresu zajmowali się także wytwarzaniem materacy z końskiego włosia. Zamiłowanie i pasja do rzemieślnictwa są na stałe zakorzenione w tożsamości firmy, co widać w każdym doskonale wykonanym łóżku tapicerowanym skandynawskim. Nie bez powodu wyroby marki Hästens nazywane są łożami królewskimi. Ta rodzinna firma od trzech pokoleń zaopatruje dwór królewski w swoje produkty. Doskonałe wykonanie w połączeniu z luksusowym designem skandynawskiego łóżka Hästens zyskało uznanie wśród najbardziej elitarnych kręgów na świecie.

Luksusowe łóżka kontynentalne w Warszawie

Oferujemy ekskluzywne szwedzkie łóżka Hästens, które zachwycają swoją konstrukcją i wygodą. Te luksusowe tapicerowane meble zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów. Sen i odpoczynek na nich jest tak komfortowy, że poranki są zawsze pełne energii i optymizmu. W przypadku modeli kontynentalnych do sypialni dopracowano każdy szczegół, aby nawet wymagający klienci odczuli ten najwyższy na świecie poziom wykonania. Sam wybierasz wielkość łóżka królewskiego więc z łatwością można ją dopasować do pomieszczeń różnej wielkości. Odkryj nasze produkty!

Luksusowe modele łóżek tapicerowanych

Wysokiej klasy szwedzkie łóżka marki Hästens to luksusowe produkty, które zmienią życie na lepsze. Ich wyjątkowy wygląd dopasuje się do aranżacji pomieszczenia, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Wzornictwo każdego egzemplarza jest ponadczasowe, a do wykończenia użyto najlepszych materiałów takich jak skóra, końskie włosie czy znana ze swojej wytrzymałości skandynawska sosna. Równie ważny aspekt stanowią niezwykle wygodne materace środkowe. Tapicerowane materace królewskiego łóżka kontynentalnego do sypialni posiadają specjalne sprężyny kieszeniowe, gwarantują idealne, ortopedyczne podparcie dla kręgosłupa i tym samym zdrowy oraz komfortowy odpoczynek. Wybieraj spośród licznych dostępnych ekskluzywnych modeli i zamów już teraz!

Eleganckie łóżko do sypialni – styl skandynawski

Styl skandynawski cechuje pochwała dla natury i funkcjonalności. Królują w nim jasne, delikatne kolory, drewno i motywy splotów. Dotyczy to każdego elementu wystroju, zarówno mebli jak i dekoracji. Często w nowoczesnych aranżacjach wprowadza się akcenty w nieco bardziej wyrazistych barwach. Łóżka tapicerowane w stylu skandynawskim to doskonałe połączenie komfortu oraz luksusowego wyglądu, który nie jest jednak przytłaczający. Meble w połączeniu z dodatkami są subtelne i niezwykle eleganckie. Królewskie łóżka skandynawskie do sypialni to gwarancja dobrego snu, a także doskonałej prezentacji.